Призначення ярликів та бірок на одязі

призначення ярликів та бірок на одязіБирка для одягу – свого роду паспорт виробу. Він містить інформацію про виробника, найменування виробу, місце і дату виготовлення, склад тканини, догляді за річчю. Бірки – це наступне на що звертає увагу покупець, після того, як йому сподобалася річ у вітрині магазину.

Несуть в собі бирки і зручність для процесу торгівлі. Саме на них часто продавці клеють цінник і це ще одна з причин, по якій покупець шукає бирку на виробі.

Якість, зовнішній вигляд бирки говорить багато про що. Наприклад, про увагу виробника до дрібниць, до презентабельності товару. М’яка невиразна етикетка швидко рветься і справляє слабке враження, на відміну від бирок хорошої якості, які залишаються читабельними протягом всього періоду служби виробу.

Для того щоб бирка максимально відповідала виробові, виробники одягу замовляють її у профільних компаній.

Бірки для одягу на замовлення володіють цілим рядом переваг, таких як:

  • Точна відповідність виробу. Бирка несе в собі інформацію, що відповідає виробу, і в точності відповідає його розмірам.
  • Якість. Бирки та етикетки виготовляються з тканих матеріалів, полиматериалов, картону. Найпопулярніші і довговічні – ткані, зокрема жакардові бирки.
  • Підтвердження оригінальності вироби. Брендові речі нерідко підробляють. Відрізнити де оригінал, а де копія допомагає цілий ряд ознак, в тому числі і бирка.
  • Можливість справити гарне враження на покупця. Думка про марку складається з різних складових, в тому числі і з якості етикетки. Якщо вона сиплеться, стирається, доставляє дискомфорт, її швидко зріжуть і в наступний раз задумаються про потребу у придбанні «незручного» виробу.
  • Різноманітність. Замовити виробництво бирок можна з самих різних матеріалів, різного формату і розміру, оздоблення, що в черговий раз підкреслить унікальність виробів, запам’ятається покупцеві.

Для покупців наявність бирок несе в собі ще один корисний момент. Можливість підписати річ. Найчастіше потреба в цьому виникає для дитячого одягу, коли дитина ходить в садок або їде в літній табір. Бирки з полями для підпису імені дитини, якими деякі виробники дитячих речей доповнюють бирки з інформацією по догляду, полегшують батькам завдання маркування речей дитини, позбавляючи від необхідності придумувати спосіб, як підписати річ, або купувати іменні бирки додатково.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *