Самоклеюча етикетка

Показано 4 результати

Самоклеючі етикетки на замовлення

Самоклеючі етикетки є одним з видів етикеток, дозволяють наносити на одяг та інші текстильні вироби якусь інформацію, наприклад, про склад тканини, нову ціну на товар, діючої акції.

Самоклеюча етикетка легко знімаються з виробу, не залишають на тканини сліду. Вона дозволяє зробити товар більш яскравим і презентабельним. Крім одягу самоклеючі етикетки є невід’ємною частиною упаковки (коробок, пластикової тари та інших видів пакувального матеріалу).

Виготовлення самоклейких етикеток в Києві

Етикетки-самоклейки виготовляються з допомогою флексографічних машин, обладнаних станинами, агрегатами і друкарськими секціями, куди надходять готова друкована продукція. У флексографскую машину поміщається рулон з клеїться папером (папір, плівка, клеюча тканина (сатин), фольга, поліестер і багато інші матеріали). Спеціальний барабан наносить на стрічку зображення, в якому міститься інформація про товар, логотип компанії, правил догляду за виробом, склад тканини, місце виробництва та інші відомості. По завершенню друку готові вироби піддаються ультрафіолетової сушки, завдяки якій зображення закріплюється і набуває необхідну стійкість і довговічність.

Друк самоклеючих етикеток найчастіше проводиться у форматі рулону, оскільки в такому вигляді вироби найзручніше використовувати і транспортувати.

Самоклеючі етикетки на замовлення розрізняються за:

  • форматом друку;
  • тиражу;
  • друкованого матеріалу, на який наноситься зображення;
  • складності дизайну (яскравість, кольоровість зображень, їх розміру, наявності сріблястих або золотистих тесненных логотипів, а також різних написів, візерунків);
  • швидкість виготовлення.

Ці відмінності визначають вартість виробництва та його строки, а також визначають той факт, що друк етикеток здійснюється і оцінюється індивідуально, виходячи зі специфіки замовлення.

Виробництво самоклеючих етикеток в Києві

Компанія «Ярлики та Етикетки» спеціалізуються на виробництві тканинних етикеток і самоклеючих етикеток для одягу. Звернувшись до нас, ви можете замовити самоклеючі етикетки в потрібній вам кількості, визначивши їх формат, тираж, погодивши дизайн з нашими фахівцями. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного замовника, пропонуємо оптимальну вартість виробів і терміни виготовлення замовлення.