Картонні ярлики

Показано 2 результати

Картонні ярлики

Картонні етикетки – один з невід’ємних атрибутів маркування одягу, своєрідний паспорт виробу, який поряд з сертифікатами підтверджує її якість. Це наступне, на що звертає увагу покупець, після того, як йому сподобалася висить на манекені річ. На бирці з картону зазвичай наноситься логотип виробника, інформація про марку. На картонну етикетку найчастіше кріпиться цінник, і це ще одна з причин, по якій покупець завжди шукає бирку. Вона не тільки паспорт виробу, але і свого роду торговий інструмент, крім цього картонна табличка говорить про оригінальність виробу. Розглянувши бирку, покупець може зрозуміти, що перед ним: підробка або справжня брендова річ.

Нерідко покупці купують товар, орієнтуючись переважно на бирку, що підтверджує належність до речі бренду, який покупець вважає найкращим.

Виготовлення картонних етикеток передбачає випуск разнопрофильной продукції, розрізняється по:

  • формату;
  • наявності ламінування;
  • того на одній або на двох сторонах наноситься зображення;
  • призначенням (для одягу, ювелірних виробів, інших товарів);
  • того пакувальна або постійна бирка вимагається;
  • формою (стандартна прямокутна або фігурна).

Найкраща етикетка, яка відображає якість речі і передає інформацію, яку виробник хоче донести до свого покупця – це картонна етикетка під замовлення.

Переваги замовлення виробництва картонної етикетки

  • Спосіб передати інформацію, точно відповідає товарові,
  • Можливість зробити товар більш презентабельним, ексклюзивним.
  • Можливість позначити оригінальність товару за певними ознаками, властивим тільки оригінальному брендовій виробу. Такими ознаками може бути наявність тиснення, використання золотого або срібного фольгованого тиснення, фірмовий логотип і слоган.

Друк картонних етикеток в Києві

Компанія «Ярлики та Етикетки» спеціалізуються на виробництві тканинних і картонних етикеток, а також самоклеючих етикеток для одягу. Звернувшись до нас, ви можете замовити паперові етикетки в потрібній вам кількості, визначивши їх формат, тираж, погодивши дизайн з нашими фахівцями. Ми виробляємо як стандартні, так і фігурні вироби, наносимо ламінування, фольговані тиснення та інші складні декоративні елементи дизайну. Наша компанія практикує індивідуальний підхід до кожного нашого замовника, пропонуємо оптимальну вартість виробів і терміни виготовлення замовлення, комфортні умови співпраці.