ТОВ "ЯРЛИКИ та ЕТИКЕТКИ"

ЕТИКЕТКИ З БАВОВНИ

Бавовняні етикетки в порівнянні перед іншими, виготовленими із синтетичних матеріалів, мають ряд переваг. Для їх друку використовується натуральний матеріал - бавовняна текстильна стрічка. Вона гігроскопічна, має щільне полотняне плетіння, не дратує тіло при носінні одягу, не викликає алергії, що робить її затребуваною у виробників дитячого одягу та товарів для новонароджених.

бавовняна ЕТИКЕТКА однокольорова

мінімальне замовлення 400
грн.
Бавовняні етикетки в порівнянні з іншими, виготовленими із синтетичних матеріалів, мають ряд переваг. Для їх друку використовується натуральний матеріал - бавовняна текстильна стрічка. Вона має щільне полотняне плетіння, не дратує тіло при носінні одягу, не викликає алергії, що робить її затребуваною у виробників одягу та домашнього текстилю. Але така етикетка не призначена для виробів, які досить часто перуться або піддаються хімічній чистці. Рекомендована t прання 30 °С.

Специфіка матеріала та технічні особливості друку не гарантують стійкий результат збереження нанесеної інформації на весь період експлуатації готового виробу.

Термін виготовлення: 3-5 робочих днів. Можливий еспресс друк.
Мінімальний тираж: від 100 шт.
Колір друку: чорний.
Особливості: тільки односторонній друк, обрізний край етикетки не сатається (можна пришивати однією стороною)


Ознайомтесь з іншими продуктами компанії:
Made on
Tilda