ТОВ "ЯРЛИКИ та ЕТИКЕТКИ"
УВАЖАЕМЫЕ КЛИЕНТЫ И ПАРТНЕРЫ!
В связи с продлением карантина до 24 апреля 2020 г. , наша компания продолжает работать в режиме приема заказов онлайн. Это означает только то, что мы не сможем встретиться с Вами в офисе.

ВСЕ ЗАКАЗЫ ОТГРУЖАЮТСЯ ПО ГОТОВНОСТИ!
ОТГРУЗКИ ПО УКРАИНЕ И КИЕВУ ОСУЩЕСТВЛЯЮТСЯ ПО БУДНЯМ ПЕРЕВОЗЧИКОМ НОВАЯ ПОЧТА!


Прием заказов по телефону (067) 481-05-41
Онлайн заявки по почте info@etiketki.net.ua

Производство продолжает работать в штатном дежурном режиме.

ЗДОРОВЬЯ ВАМ И ВАШИМ БЛИЗКИМ!

ТОВ «Ярлики та Етикетки» з успіхом працює у напрямку винобництва та постачання товарів для маркування продукції будь-якої галузі промисловості.

Ми спеціалізуємося на виробництві етикеток всіх типів, а саме жакардових бірок, етикеток з догляду, картонних ярликів та інших... У виробництві ми використовуємо надійне обладнання, сучасні технології та матеріали найвищої якості. Звертайтеся до нас, і ми станемо вашими незамінними помічниками у сфері ідеального маркування!

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Якість!
Сучасні витратні матеріали, обладнання від провідних виробників Європи та США, а також досвід та наполеглива праця наших співробітників дозволяють Вам отримувати ідеальний продукт, який відповідає світовим стандартам якості.
Ціна!
Завдяки використанню новітніх технологій виробництва та професійному менеджменту Ви отримаєте етикетки за найнижчою ціною, але найвищою якістю.
Швидкість!
Потужність нашого друкарського цеху дозволяє друкувати до 100 000 етикеток за зміну. Швидкість виконання замовлення від 1 робочого дня. Налагоджена система логістики дозволяє відправити посилку з вашою продукцією в день її готовності.
Доступність!
Ми пересилаємо готову продукцію у найвіддаленіші куточки нашої країни. Головне, щоб там було відділення Нової Пошти.
Відгуки наших клієнтів
Дмитрий К.
Спасибо за своевременную отгрузку и качественные этикетки. Будем работать.
Валерія
Швидко. Безболісно ))) Дякую менеджеру Катерині і команді Ярликів за якісні етикетки.
Петро В.
Замовляли жакардові бірки для нової коллекції капців. Трохи невдоволені терміном виготовлення - більше місяця. Але повністю задовелені якістю. Дякуємо.
Залиште відгук про компанію
Ваш E-mail
Ваше Імя
Організація
Відгук про компанію
Made on
Tilda