УКР – кастомный каталог на главной

Хто ми

Компанія «ЯРЛИКИ ТА ЕТИКЕТКИ» виготовляє елементи маркування товарів легкої промисловості для одягу, взуття, галантерейних виробів та домашнього текстилю (жаккардові етикетки, етикетки по догляду, картонні ярлики і самоклеючі етикетки)

Ярлики, які кріпляться на одяг по основних функцій, цілей та завдань можна класифікувати на:

  • маркувальні;
  • рекламно-інформаційні.

Маркувальні ярлики для одягу використовуються під час виробництва одягу, для сортування тієї чи іншої партії товару.

Рекламно-інформаційні ярлики виконують ряд найважливіших завдань, і найголовніша – це повідомити споживача про основні властивості і характеристик товару, а саме про розмір, склад тканини, рекомендації по використанню, а також надають інформацію про виробника.

Рекламно-інформаційні етикетки на одяг повинні бути з інформативним і читабельним текстом, мати гармонійно підібране колірне рішення. Форми і розміри ярликів відрізняються великою різноманітністю, що відповідають вимогам і побажанням виробників одягу.

Класифікація ярликів для одягу

За термінами нанесення бувають:

  1. Тимчасові пакувальні.
  2. Постійні.

За матеріалом виготовлення:

  1. Плівкові.
  2. Тканинні.
  3. Паперові або картонні.

За способом кріплення:

  1. Вшивні.
  2. Самоклеючі.

При виробництві тканинної бірки для одягу на замовлення частіше застосовується жаккард і сатин. Для того щоб нанести на них текст або зображення використовується метод гарячого тиснення. Винятком є жакардові ярлики, на які інформацію не друкують, а тчуть. Такі «лейби» для одягу мають велику палітру кольорів і значну гаму способів плетіння, що виділяє їх серед інших ярликів.

Тканинні і плівкові ярлики повинні бути стійкі до фізико-хімічних і механічних впливів під час експлуатації, для того щоб як можна довше зберігати нанесену на них інформацію і привабливий зовнішній вигляд.

Для кріплення ярликів для одягу застосовується як традиційний спосіб – вшивання, так і застосування самоклеючих матеріалів. За структурою самоклеючі етикетки являють собою багатошаровий композиційний матеріал, в якому на основу послідовно стягнуто захисне покриття і клейовий шар.

Виготовлення етикеток для одягу в Києві

Компанія «Ярлики та Етикетки» виготовляє лейбли на одяг під замовлення для товарів легкої промисловості і домашнього текстилю. Ми спеціалізуємося на виробництві етикеток всіх типів, а саме жакардові етикетки, етикетки по догляду, картонні ярлики і самоклеючі етикетки.

Якщо у вас виникли запитання, напишіть нам